Královská města

HRADEC KRÁLOVÉ

První zmínka o Hradci Králové je z roku 1225. Město leží ve východních Čechách na soutoku Labe s Orlicí a bývá často označováno jako Perla soutoku. Jak napovídá název, Hradec byl královským věnným městem.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Hradec Králové najdete na adrese Ubytování Hradec Králové. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Staré město
Staré město
Fotogalerie Stavby J. Gočára a J. Kotěry
Stavby J. Gočára a J. Kotěry
Fotogalerie Parky a vilová zástavba
Parky a vilová zástavba
Fotogalerie Moderní architektura
Moderní architektura
Fotogalerie Opevnění
Opevnění
Fotogalerie Širší centrum
Širší centrum
 

Boromeum residence


*** Hotel
Ubytování Hradec Králové : Boromeum residence

Ubytování v residenci Boromeum v Hradci Králové potěší všechny ty, kdo mají rádi pohodlí a rodinné zázemí. Velkým pozitivem je i fakt, že tu hosté mají historické památky Hradce Králové jako na dlani. Residence Boromeum v Hradci Králové si sebou nese bohatou historii. Od roku 1860 sloužil jako chlapecká církevní kolej.

Residence Boromeum v Hradci Králové ubytování
Po rekonstrukci v residenci Boromeum v Hradci Králové jsou zde k dispozici jednolůžkové až čtyřlůžkové apartmány s veškerým zázemím, co ubytovaní potřebují, a to včetně plně vybavené kuchyňky, koupelny a sociálního zařízení. Residence Boromeum v Hradci Králové disponuje pěti apartmány, v nichž se pohodlně vyspí až čtyři osoby. Nejmenší apartmán residence Boromeum v Hradci Králové je situován jako byt 1+kk, ten největší jako 2+kk. Ubytovaní se mohou spolehnout na maximální pohodlí a komfort, který jim tu bude nabídnut. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a se sociálním zařízením, plně vybavený kuchyňský kout, rozkládací pohovku, jídelní stůl, televizor se satelitním příjmem, telefon a přípojku k internetu.

Residence Boromeum ubytování v Hradci Králové gastronomie
Residence Boromeum v Hradci Králové se nachází přímo v centru Hradce Králové, kde mají ubytovaní dostatek příležitostí ke skvělému stravování v řadě okolních restaurací a kaváren. Přímo v apartmánech residence Boromeum v Hradci Králové pak mají hosté k dispozici vlastní vybavené kuchyňky, kde si mohou připravovat jídlo po celý den dle svých představ.

Ubytování Residence Boromeum v Hradci Králové služby
Residence Boromeum v Hradci Králové se snaží svým hostům vyhovět za každou cenu. Hosté mohou v hotelu využít prádelnu s pračkami a sušičkami. V případě zájmu Vám bude vaše prádlo vypráno a vyžehleno. (praní osobního prádla personálem je zpoplatněná služba). Pro cyklisty je v objektu vyčleněn prostor pro uložení jízdních kol, stejně tak i pro kočárky a malé motocykly.

Ubytování v Hradci Králové residence Boromeum okolí
Krajské město Hradec Králové leží ve východních Čechách na soutoku řek Labe a Orlice. Je tradičním centrem kultury s bohatou historií. Návštěvníky zaujme především krásnou architekturou a množstvím kulturních akcí v průběhu celého roku. Milovníky prvorepublikové architektury nadchne množství budov navržených architektem Josefem Gočárem, ze starších památek zaujme především chrám sv. Ducha ze 14. století či o dvě století mladší Bílá věž. Pozornost si zaslouží budova muzea, které každý rok pořádá zajímavé výstavy.



Špitálská 183
Hradec Králové
50003
Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

VýtahZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Praní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 1 000,00)Obchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 200,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíCateringové službyÚschovna jízdních kolKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Aerobik, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)HoubařeníRybolovJízda na koniSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Pára, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Vyhlídkové letyMasáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Vinárna, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)TuristikaRomantickéKongresyPobyty s dětmiBusiness


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Hradec Králové : Boromeum residence

Boromeum residence

***
Boromeum residence nabízí luxusní, nově rekonstruované, kompletně zařízené a prostorné apartmány v historické budově v samotném centru Hradce Králové. Jedná se o nestandardní hotel v Hradci Králové, vhodný pro všechny.
Ubytování Hradec Králové : Penzion Petr

Penzion Petr

***
Penzion Petr se nachází 1 km od centra Hradce Králové. Nabízí Wi-Fi zdarma a má úschovnu pro kola. V restauraci penzionu s letní terasou se připravují jídla české i mezinárodní kuchyně.
Ubytování Hradec Králové : Hotel Alessandria

Hotel Alessandria

***
Nově zrekonstruovaný kongresový hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování.
Ubytování Hradec Králové : Hotel POD VĚŽÍ

Hotel POD VĚŽÍ


Hotel "Pod Věží" poskytuje svým zákazníkům příjemné ubytování přímo v centru Hradce Králové. Vybavení pokojů zahrnuje vysokorychlostní připojení k internetu do hotelové sítě (Wi-Fi) v celém komplexu hotelu ZDARMA a pro zpříjemnění ubytování nabízíme hostům možnost využití fitness a sauny.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. hradec-kralove@kralovska-mesta.cz TOPlist