Královská města

HRADEC KRÁLOVÉ

První zmínka o Hradci Králové je z roku 1225. Město leží ve východních Čechách na soutoku Labe s Orlicí a bývá často označováno jako Perla soutoku. Jak napovídá název, Hradec byl královským věnným městem.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Hradec Králové najdete na adrese Ubytování Hradec Králové. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Staré město
Staré město
Fotogalerie Stavby J. Gočára a J. Kotěry
Stavby J. Gočára a J. Kotěry
Fotogalerie Parky a vilová zástavba
Parky a vilová zástavba
Fotogalerie Moderní architektura
Moderní architektura
Fotogalerie Opevnění
Opevnění
Fotogalerie Širší centrum
Širší centrum
 

Hotel Černigov


*** Hotel
Ubytování Hradec Králové : Hotel Černigov

Hotel Černigov v Hradci Králové je zahrnut do skupiny CPI Hotels, a.s. poskytující kvalitní ubytování po celé České republice. Hotel Černigov se nachází v samém centru Hradce Králové a v bezprostřední blízkosti hlavního nádraží. Hotel poskytuje vysokou úroveň ubytovacích, konferenčních i cateringových služeb a je považován za spolehlivý hotel, který nabízí všechny služby spojené s kvalitním ubytováním.

Hotel Černigov v Hradci Králové ubytování
Hotel Černigov v Hradci Králové má 200 pokojů z nichž 63 prošlo v nedávné době celkovou rekonstrukcí. Na těchto nově vybavených pokojích máte možnost využívat bezdrátové připojení k internetu. Každý pokoj hotelu Černigov v Hradci Králové je vybaven koupelnou se sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou a televizí se satelitním příjmem.

Hotel Černigov ubytování v Hradci Králové gastronomie
Hotel Černigov v Hradci Králové má hotelovou restauraci s 220 místy a vyhlášenou kuchyní, která je otevřená denně od 11:00 do 14:00 a od 18:00 do 22:00. Lobby bar Vám nabídne příjemné posezení se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů a to denně od 07:00 do 24:00 hodin.

Ubytování v Hradci Králové hotel Černigov služby
Díky snadné dostupnosti je hotel Černigov v Hradci Králové hojně využíván účastníky kongresů, konferencí, přednášek a dalších akcí pořádaných v sedmi hotelových konferenčních sálech o celkové kapacitě 810 osob. Ve veřejných prostorách je možné využít zdarma bezdrátové připojení k internetu. Při rodinných dovolených jistě oceníte možnost ubytovat se zde i se svým zvířecím miláčkem.

Ubytování Černigov hotel v Hradci Králové okolí
Krajské město Hradec Králové leží ve východních Čechách na soutoku řek Labe a Orlice. Je tradičním centrem kultury s bohatou historií. Návštěvníky zaujme především krásnou architekturou a množstvím kulturních akcí v průběhu celého roku. Ve městě najdete řadu míst ke sportovnímu vyžití. Například v krytém bazénu, moderním aquacentru, na zimním stadionu či na některém z řady dalších sportovišť.

Tipy na výlet
Milovníky prvorepublikové architektury nadchne množství budov navržených architektem Josefem Gočárem. Ze starších památek zaujme především chrám sv. Ducha ze 14. století či o dvě století mladší Bílá věž. Pozornost si zaslouží budova muzea, kde se každý rok pořádájí zajímavé výstavy.Riegrovo nám. 1494
Hradec Králové
50002
Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnostPřednáškový sálInformační službaVýtahPraní prádlaBezpečnostní schránkaPokojová službaBezbariérový přístupParkovištěInternetRecepce 24 hodinCateringové službyZajištění kulturních a sportovních akcíKanceláře k pronájmuHotelový transportTaxiÚschovna jízdních kolSekretářské službySměnárnaKadeřnictvíSaunaKasínoMasážeRestauraceBarKavárnaLobby barTuristikaRomantickéKongresyPobyty s dětmiBusiness


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Hradec Králové : Boromeum residence

Boromeum residence

***
Boromeum residence nabízí luxusní, nově rekonstruované, kompletně zařízené a prostorné apartmány v historické budově v samotném centru Hradce Králové. Jedná se o nestandardní hotel v Hradci Králové, vhodný pro všechny.
Ubytování Hradec Králové : Penzion Petr

Penzion Petr

***
Penzion Petr se nachází 1 km od centra Hradce Králové. Nabízí Wi-Fi zdarma a má úschovnu pro kola. V restauraci penzionu s letní terasou se připravují jídla české i mezinárodní kuchyně.
Ubytování Hradec Králové : Hotel Alessandria

Hotel Alessandria

***
Nově zrekonstruovaný kongresový hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování.
Ubytování Hradec Králové : Hotel POD VĚŽÍ

Hotel POD VĚŽÍ


Hotel "Pod Věží" poskytuje svým zákazníkům příjemné ubytování přímo v centru Hradce Králové. Vybavení pokojů zahrnuje vysokorychlostní připojení k internetu do hotelové sítě (Wi-Fi) v celém komplexu hotelu ZDARMA a pro zpříjemnění ubytování nabízíme hostům možnost využití fitness a sauny.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. hradec-kralove@kralovska-mesta.cz TOPlist